Zakończenie roku 2017/2018

 

Zakończenie Roku Szkolnego – wakacje

      Po 10 miesiącach ciężkiej i bardzo intensywnej nauki nadeszły wreszcie upragnione wakacje. 22 czerwca o godz.10.00 w sali gimnastycznej naszego liceum odbyła się krótka wspólna uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018, którą prowadził wicedyrektor Wojciech Hoffmann. Powitał on wszystkich zgromadzonych – uczniów kl. I i II, grono profesorskie, komendanta policji w Swarzędzu, pracowników administracji i poprosił o zabranie głosu dyrektora szkoły dra Tomasza Zandeckiego. Dyrektor podziękował wszystkim – uczniom i nauczycielom – za trudną roczną pracę, życzył wspaniałych, niezapomnianych i słonecznych wakacji oraz zaapelował do uczniów o zachowanie bezpieczeństwa, rozwagi i odpowiedzialności w czasie odpoczynku wakacyjnego.

      Najważniejszą częścią uroczystości zakończenia roku szkolnego było wręczenie nagród  dyrektora tym uczniom, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen min. 4,75. W naszym liceum było ich 10, a 6 z nich otrzymało średnią 5,00 i wyżej i od 1 września będą stypendystami Rady Powiatu:
1. Klaudia Jóźwiak – kl. IIa – 5,33 i 100%-owa frekwencja
2. Agnieszka Michałowska – kl. Ib – 5,11
3. Miłosz Tresenberg – kl. Ib – 5,06
4. Jerzy Łamaszewski – kl. Ib – 5,00
5. Wojciech Jankowiak – kl. IIc – 5,00
6. Marcin Nowicki – kl.IId – 5,00
7. Kacper Jungermann – kl. Ia – 4,75 i 100%-owa frekwencja
8. Klaudia Duda – kl. IIa – 4,87
9. Wiktoria Gizara – kl. IIa – 4,77
10. Patrycja Piasecka – kl. IIa – 4,75
Ponadto Klaudia Jóźwiak została wytypowana przez radę pedagogiczną do stypendium Prezesa Rady Ministrów.

      Została również wręczona nagroda dyrektora za aktywność  społeczną na rzecz szkoły i środowiska. Otrzymał ją Sebastian Józiak z kl. IId.

       Prof. Ewa Portala-Janik rozdała nagrody dla uczestników konkursu fotograficznego. Pierwsze miejsca zajęli: Julia Drygała z kl. IIb, Alicja Ciszek z kl. IIb oraz Patryk Kubiak z kl. Ia.

     Następnie głos zabrał komendant policji w Swarzędzu – komisarz Eugeniusz Sierański, który w imieniu komendy wojewódzkiej i miejskiej podziękował szkole za współpracę z klasami policyjnymi oraz wręczył statuetkę dla największego społecznika z klasy policyjnej Sebastiana Józiaka.

       Po pożegnaniu przez wicedyrektora uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych, gdzie nastąpiło spotkanie z wychowawcami klas i odbiór świadectw szkolnych.  
       No to mamy już wakacje … do zobaczenia 3 września.
                                                                                                                                                           W. Hoffmann

 

Scroll to Top
Skip to content