Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego – wakacje

25 czerwca 2021 r. w piątek na dziedzińcu szkolnym odbyła się skromna, ogólnoszkolna uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021. Uroczystość prowadził dyrektor W.Hoffmann, który powitał wszystkich obecnych i powiedział, że był to bardzo trudny i  wyjątkowy rok szkolny spowodowany pandemią koronawirusa.

Przez 7 miesięcy trwała nauka zdalna, a tylko przez 3 miesiące nauka stacjonarna, ale jak stwierdził dyrektor, wszyscy daliśmy radę, i nauczyciele i uczniowie, a od 1 września jest nadzieja, przekonywał dyrektor, że rozpoczniemy normalną, stacjonarną naukę.

Dla wyników nauczania uczniów w czasie pandemii był to dobry rok, bo aż 39 uczniów kl. I i II (na 300 uczniów) otrzymało świadectwo z wyróżnieniem, a 22 miało średnią 5,00 i powyżej i od 1 września będą stypendystami Rady Powiatu. 2 uczniów Rada Pedagogiczna zgłosiła jako kandydatów do stypendium Prezesa Rady Ministrów i od nich dyrektor rozpoczął wręczanie Nagrody Dyrektora. Byli to: Antoni Krakowski – uczeń kl.II Ag, laureat Olimpiady Wiedzy Historycznej, w której zajął 6.miejsce, oraz Jan Langner – uczeń kl. I A, laureat Olimpiady Wiedzy Historycznej, w której zajął 19. miejsce.

Najwyższą średnią w szkole i 100%-ową frekwencję miał uczeń kl. II Bg – Adam Loksz, który również został wyróżniony Nagrodą Dyrektora. Następnie dyrektor W.Hoffmann wręczył Nagrody Dyrektora uczniom, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem:

Kl. Ia

        1. Veronika  Bystranovska
        2. Weronika Cierzniak
        3. Wiktoria Bukowiak

Kl. Ib

        1. Zuzanna Zielonka
        2. Natalia Michalak
        3. Zofia Kozłowska
        4. Paulina Drzewiecka

Kl. Ic

        1. Weronika Jakubowska
        2. Kinga Jaśkowiak
        3. Oliwia Kasprzak
        4. Maksymilian Czerwiński
        5. Radomir Podalak-Laskowski
        6. Jakub Jończyk

Kl. IIa

        1. Olszewska Łucja
        2. Tetzlaff Vanessa
        3. Raźny Patryk
        4. Głąb Amelia
        5. Gizara Kacper

Kl. IIb

        1. Karpiński Sebastian 

Kl.IIc

        1. Kaczmarek Oliwia
        2. Rajewicz Jagoda
        3. Karalus Dominika
        4. Kominek Tomasz
        5. Sobecka Anna

Kl.IId

        1. Jasińska Wiktoria
        2. Banaszczak Szymon

Kl.II Ag

        1. Stępień Weronika
        2. Pachocka Oliwia
        3. Kamińska Anna
        4. Włodarczyk Piotr

Kl.II Bg

        1. Wójcik Oliwia
        2. Lasiewicz Zuzanna
        3. Kaproń Aleksandra
        4. Matuszewska Julia

Kl.II Cg

        1. Maćkowiak Jakub
        2. Maćkowiak Joanna 

Ostatnią Nagrodę Dyrektora za pracę społeczną na rzecz szkoły otrzymał Wojciech Łakomy – uczeń kl. I D.

Po ogólnoszkolnej uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach, aby otrzymać świadectwa szkolne.

Życzę zdrowych, słonecznych i bezpiecznych wakacji !!!

Do zobaczenia 1 września w szkolnej ławie !

                                                                                                        Dyrektor W. Hoffmann

Przewiń do góry Skip to content