Zakończenie roku kl.III

 

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

      27 kwietnia oficjalnie pożegnało się ze swoją szkołą grono maturzystów  z 4 klas: IIIa, IIIb, IIIc i IIId. Za kilka dni zmierzą się z najważniejszym egzaminem w ich życiu. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego wzięli udział zaproszeni goście: Starosta Powiatu Poznańskiego p. Jan Grabkowski, Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz p. Marian Szkudlarek, radni, Komendant Komisariatu Policji w Swarzędzu komisarz Eugeniusz Sierański, dyrektor  szkoły wraz z kadrą pedagogiczną oraz rodzice.  
      „Życie to twój film, nie ma pauzy i powtórek. Ty reżyserujesz, Ty grasz ….” Te słowa stanowiły myśl przewodnią spotkania. W konwencji gali oscarowej tegoroczni absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły średniej. Oczywiście nie obyło się bez nagród. Wyróżnienia uczniowie otrzymali nie tylko za bardzo dobre wyniki w nauce, ale także za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, czy zaangażowanie w różne formy pracy społecznej. Absolwenci z klasy IIId otrzymali z rąk komendanta certyfikaty ukończenia klasy policyjnej.
      Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Może po latach z „łezką w oku” absolwenci wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Teraz tworzą film swojego życia. Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy, aby podróż w dorosłe życie była niczym film przygodowy ciekawa i pełna doświadczeń.        
                                                                                                                                                          O. Tomczak

 

Przejdź do galerii zdjęć

Scroll to Top
Skip to content