Zakończenie klas maturalnych

29 kwietnia oficjalnie pożegnało się ze swoją szkołą grono maturzystów z 4 klas: IIIa, IIIb, IIIc i IIId. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego wzięli udział zaproszeni goście: Zastępca Burmistrza, Kierownik Wydziału Edukacji, radni, Komendant Komisariatu Policji w Swarzędzu, dyrektor  szkoły wraz z kadrą pedagogiczną oraz rodzice.

Nauka  przypomina podróż koleją. II LO to kolejna stacja w życiu  młodych licealistów. Wysiadają z naszego pociągu i jadą dalej, studiować, pracować. W  takiej  konwencji  tegoroczni absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły średniej. Oczywiście nie obyło się bez nagród. Wyróżnienia uczniowie otrzymali nie tylko za bardzo dobre wyniki w nauce,  ale także za udział w olimpiadach, konkursach, czy za postawę obywatelską. Absolwenci z klasy IIId otrzymali z rąk komendanta certyfikaty ukończenia klasy policyjnej.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Może po latach z „łezką w oku” absolwenci wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i  wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy, aby podróż w dorosłe życie była ciekawa i pełna doświadczeń.

Klasa 3a i 3d

Scroll to Top
Skip to content