Aktualności

 

XV Memoriał im. Arkadiusza Gołasia

      18-20 października w SP nr 2 w Zalasewie odbył się XV Agrobex Memoriał im. Arkadiusza Gołasia. Nasi uczniowie wraz z opiekunami: p. Beatą Czerską i p. Ewą Portalą-Janik czynnie uczestniczyli w przygotowaniu niepowtarzalnej  imprezy w ramach wolontariatu.
      Dzięki temu wydarzeniu sportowemu do Zalasewa przyjechały gwiazdy polskiej i zagranicznej siatkówki. W turnieju brały udział następujące drużyny: Projekt Warszawa (dawniej Onico), Aluron Virtu CMC Zawiercie, Jastrzębski Węgiel i PGE Skra Bełchatów.
Starcia czołowych drużyn Plusligi przyciągnęły komplet kibiców do hali. W turnieju wzięli udział także srebrni medaliści Pucharu Świata, brązowi medaliści Mistrzostw Europy oraz aktualni Mistrzowie Świata: Damian Wojtaszek, Piotr Nowakowski, Artur Szalpuk, Karol Kłos, Jakub Kochanowski oraz Andrzej Wrona.
   Przesympatyczni i cierpliwi zawodnicy między rozgrywanymi meczami chętnie pozowali do zdjęć, rozdawali autografy i przekazywali pozdrowienia dla naszej szkoły. Mieliśmy okazję spotkać także byłych Mistrzów: Ryszarda Boska oraz jednego z najbardziej utytułowanych trenerów w historii dyscypliny: Andreę Anastasiego i niemniej znanego jego rodaka: Roberto Santilli.
       Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z II LO w Swarzędzu za pomoc, zachęcamy do obejrzenia galerii i do zobaczenia za rok!
                                                                                                                                                                              Mariola Wojs

 

Przejdź do galerii zdjęć

Scroll to Top
Skip to content