Zajęcia terenowe

 

Trochę sportów ekstremalnych, czyli  klasa policyjna 3e na zajęciach terenowych w parku linowym.

      W piątek, 2 października uczniowie klasy 3e uczestniczyli  w zajęciach terenowych w parku linowym Pyrland Park. Dla wielu osób pokonanie torów przeszkód zamontowanych na drzewach na wysokości od kilku do kilkunastu metrów nad ziemią stanowiło ogromne, ekstremalne wyzwanie. Pojawiły się wątpliwości- czy wystarczy mi odwagi, czy pokonam lęk wysokości, czy wystarczy mi sił i umiejętności technicznych?
      Okazało się jednak, że moc jest z klasą 3e! Mimo wcześniejszych obaw, odrobiny strachu i niepewności wszyscy pokonali zaplanowane trasy. Męska część klasy wybrała trasę najwyższą, położoną kilkanaście metrów nad ziemią,  wymagającą więcej siły fizycznej. Chłopcy doskonale poradzili sobie w trudnych warunkach wykazując się odwagą i umiejętnościami sprawnościowymi. Dziewczyny natomiast postanowiły sprawdzić się na trasach nieco niższych, na trasie niebieskiej–najdłuższej w parku (22 przeszkody) i czerwonej (13 przeszkód). Walczyły równie dzielnie jak chłopcy, zwinnie i pomysłowo pokonując przeszkody na wysokościach, mierząc się ze swoimi słabościami. Dopełnieniem wszystkiego były ekscytujące zjazdy tyrolką.
      Dewiza klasy 3e na dziś: sporty ekstremalne-  opanowanie lęku i strachu, przekraczanie granic, świeży dopływ adrenaliny, przeżycie mocnych i niezwykłych wrażeń-to jest to!
                                                                                                                                                                    Beata Czerska

 

Przejdź do galerii zdjęć

Fot. Beata Czerska, Ewa Portala-Janik

Scroll to Top
Skip to content