Szlachetna Paczka 2019

 

Finał akcji Szlachetna Paczka 2019

      Za nami Weekend Cudów. W sobotę 7 grudnia wolontariusze Szlachetnej Paczki, zabrali nasze prezenty dla Pani Julii. W tym roku, darów było tak dużo, że postanowiliśmy obdarować dwie rodziny. Panią Julię oraz rodzinę, którą wybraliśmy w zeszłym roku. Poniżej relacja wolontariusza Szlachetnej Paczki:

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki
Pani Julia nie mogła uwierzyć, że to co jej dostarczyliśmy jest tylko dla niej. Paczkami zastawiliśmy pół pokoju. Zostaliśmy wyściskani i ucałowani. Kobieta chwytała się za głowę i powtarzała – ” o matuchno”. Nie obyło się bez łez wzruszenia. Pani Julia, jak zauważyła, że wnosimy mikrofalę do jej pokoju to powiedziała, że w końcu będzie mogła bezpieczniej przygotować sobie jedzenie.

Słowo od Rodziny
Pani Julia bardzo serdecznie dziękuje za okazaną pomoc i wsparcie. Bardzo ucieszyła się z grubego koca, w który od razu się owinęła. Pani Julia podziękowała przygotowując kartkę, na której z radością sama się podpisała.

Słowo od Wolontariusza
Pani Aniu!
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani i całej szkolnej społeczności za zaangażowanie przy tworzeniu paczki dla pani Julii. Radość i wzruszenie jakie towarzyszyło zarówno nam wolontariuszom, jak i pani Julii podczas przekazywania paczki pozostaną w naszej pamięci.

       Ja ze swej strony, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu wiele radości, aby dobro, którym obdarzacie innych powróciło do Was w Nowym roku ze zdwojoną mocą. Wesołych Świąt.”
      Pragnę przyłączyć się do tych słów i życzeń. Dziękuję wszystkim, którzy się włączyli w akcję oraz  życzę Zdrowych i Wesołych Świąt.
                                                                                                                                                                     Anna Wojcieszak

 

 


       

Scroll to Top
Skip to content