Szlachetna Paczka 2018

 

XVIII finał Szlachetnej Paczki

      Za nami XVIII finał „Szlachetnej Paczki”. Dostrzeganie w potrzebujących przede wszystkim człowieka,  a nie tylko biedę czy cierpienie,  nie materialna pomoc, ale wzmocnienie ducha człowieka w potrzebie i impuls do zmiany – to istota Szlachetnej Paczki.
      Przez 3 tygodnie zbieraliśmy ubrania, obuwie, kosmetyki, chemię, żywność, artykuły papiernicze i inne rzeczy z listy potrzeb „naszej rodziny”. I oto finał. W sobotę o 13:30 nasza paczka składająca się z 19  kartonów wyruszyła z magazynu do  rodzinki .
      Rodzina jest przeszczęśliwa i dziękuje za każdą ofiarowaną rzecz, zwłaszcza  Igor, który na widok hulajnogi chwycił się za głowę z niedowierzaniem. Podziękowanie wykonane ręką Igora z małą pomocą mamy w galerii zdjęć.
W imieniu rodziny i własnym bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie paczki: rodzicom, uczniom i nauczycielom. Bez Was kochani to by się nie udało. Na szczególne podziękowania zasługują Ci, którzy nie tylko podarowali rzeczy materialne, ale poświęcili też swój wolny czas: Anna i Mirosław Drygała, Sebastian, Julia, Oliwia, Agnieszka, Kasia, Arek, Emilia- DZIĘKUJĘ.
      Życzę Wam zdrowych, wesołych i pełnych rodzinnej atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Spędźcie te Święta razem, a nie obok siebie, cieszcie się obecnością drugiego człowieka i niech w Waszych sercach zagości miłość i radość.
                                                                                                                                                            Opiekun Koła Wolontariatu
                                                                                                                                                                       Anna Wojcieszak

 

 

Przejdź do galerii zdjęć

Scroll to Top
Skip to content