Studniówka 2018

 

Poloneza czas zacząć…

     W dość ciepło-zimowy piątek 2 lutego zgodnie z tradycją uczniowie czterech klas maturalnych mieli swoje niepowtarzalne święto–Studniówkę. W tym roku ok. 140 osób (maturzyści, osoby towarzyszące, rodzice i nauczyciele) bawili się  dość daleko od Swarzędza, bo w Podstolicach w pięknej restauracji „Greys”. Po krótkich przemówieniach: dyrektora szkoły Tomasza Zandeckiego i maturzystów padły sakramentalne słowa „Poloneza czas zacząć” i rozpoczął się bal studniówkowy.
      Zabawę prowadził DJ, czynił to w sposób profesjonalny, dlatego atmosfera na sali była świetna i maturzyści bawili się doskonale aż do godziny 3.00 nad ranem.
      W czasie studniówki maturzyści przygotowali 2 niespodzianki. Pierwsza to kilka scenek uczniów parodiujących w sposób humorystyczny lekcji kilku nauczycieli. W naszej nauczycielskiej pamięci na pewno pozostaną parodie lekcji j. angielskiego, historii i geografii. Druga niespodzianka to wspomnienia z pobytu 3 lat w szkole uczniów utrwalone na zdjęciach pokazywanych przez rzutnik na ścianę lokalu.
      A tak naprawdę od studniówki do pierwszego pisemnego egzaminu maturalnego z j.polskiego zostało jeszcze 90 dni. Maturzyści ! 5 lutego wracacie do szkoły, bierzcie się już solidnie do pracy, później co prawda ferie zimowe, ale w czasie ich trwania nie zapominajcie o zbliżającej się maturze… Więc do nauki …
                                                                                                                                                                                    W. Hoffmann

 

Przejdź do galerii zdjęć

Scroll to Top
Skip to content