Poloneza czas zacząć…

      W dość ciepło-zimowy piątek 11 lutego zgodnie z tradycją, po rocznej przerwie, uczniowie czterech klas maturalnych mieli swoje niepowtarzalne święto – Studniówkę. Tegoroczna studniówka odbyła się w bardzo trudnym okresie pandemii Covid-19.

      W tym roku ok. 120 osób (maturzyści, osoby towarzyszące, rodzice i nauczyciele) bawili się  dość daleko od Swarzędza, bo w Zasutowie w pięknej restauracji „Greys”. Po krótkich przemówieniach: dyrektora szkoły T. Zandeckiego,  maturzystów i przedstawicieli rodziców padły sakramentalne słowa „Poloneza czas zacząć” i rozpoczął się bal studniówkowy.

      Zabawę prowadzili DJ-e, czynili to w sposób profesjonalny, dlatego atmosfera na sali była świetna i maturzyści bawili się doskonale aż do godziny 2.00 nad ranem.

      A tak naprawdę od studniówki do pierwszego pisemnego egzaminu maturalnego z j.polskiego zostało jeszcze tylko 81 dni. Maturzyści  21  lutego wracacie do nauki stacjonarnej, bierzcie się już solidnie do pracy i nie zapominajcie o szybko  zbliżającej się maturze…

W. Hoffmann

Scroll to Top
Skip to content