Poloneza czas zacząć …

W piątkowy lekko zimowy wieczór 27 stycznia zgodnie z tradycją punktualnie o godz. 18.00 uczniowie czterech klas maturalnych rozpoczęli swoje niepowtarzalne święto – Studniówkę. Tegoroczna studniówka odbyła się wreszcie po okresie pandemii Covid-19 i mogła być przeprowadzona w normalnych warunkach, jak za dawnych czasów.

W tym roku ok. 150 osób (maturzyści, osoby towarzyszące, rodzice i nauczyciele) bawili się  dość daleko od Swarzędza, bo w Zasutowie w pięknej restauracji „Greys”. Po krótkich przemówieniach: pani dyrektor szkoły Małgorzaty Szomek,  maturzystów i przedstawicieli rodziców padły sakramentalne słowa nowej pani dyrektor „Poloneza czas zacząć” i rozpoczął się bal studniówkowy.

Zabawę prowadził DJ, czynił to w sposób profesjonalny, organizował różnego rodzaju konkursy, zabawy, atmosfera na sali była dzięki temu świetna i maturzyści bawili się doskonale aż do godziny 2.00 nad ranem.

A tak naprawdę od studniówki do pierwszego pisemnego egzaminu maturalnego z j.polskiego zostało jeszcze tylko i aż 96 dni. Maturzyści, 13  lutego wracacie do szkoły, bierzcie się już więc solidnie do pracy i nie zapominajcie o szybko  zbliżającej się maturze…

W. Hoffmann

Scroll to Top
Skip to content