Aktualności

 Koniec wakacji… Nowy rok szkolny 2016/2017

      1 września o godz. 10.00 na dziedzińcu szkolnym przy słonecznej, ciepłej i jeszcze wakacyjnej pogodzie rozpoczął się nowy rok szkolny 2016/2017 w II Liceum Ogólnokształcącym w Swarzędzu. Była to uroczystość skromna o bardzo roboczym charakterze. Imprezę otwarcia nowego roku szkolnego prowadził wicedyrektor Wojciech Hoffmann, który po hymnie państwowym poprosił o zabranie głosu dyrektora szkoły dra Tomasza Zandeckiego.  

      Dyrektor Tomasz Zandecki powitał wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, a przede wszystkim młodzież naszego liceum. Przedstawił nowych nauczycieli, którzy podjęli pracę w naszej szkole: p. Mariolę Wojs, nauczycielkę j.polskiego), p. Agnieszkę Gałązkę-Kozłowską, nauczycielkę WOKu, p. Marcina Dziubicha, nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie, p. Bartłomieja Drabowicza, nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa. Życzył wszystkim sukcesów w nauce i pracy, zachęcał do wysiłku i aktywności intelektualnej oraz przypomniał uczniom klas maturalnych, że za 8 miesięcy już matura …, do której przygotowywać się trzeba już od jutra.

      Następnie wicedyrektor Wojciech Hoffmann przedstawił 4 nowe klasy pierwsze i ich wychowawców oraz zastępców. Zostały również zaprezentowane klasy II i III  oraz pozostali nauczyciele i pracownicy szkoły.  Następnie głos zabrał ks. katecheta Dawid Wasielewski, życząc wszystkim uczniom i pracownikom szkoły wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Szkolnym.

      Po uroczystości klasy udały się do sal lekcyjnych, gdzie nastąpiło spotkanie z wychowawcami.

POWODZENIA I SUKCESÓW W NOWYM ROKU SZKOLNYM!
                                                                                                            W. Hoffmann

 

 

Scroll to Top
Skip to content