Licealiada

Aerobik- kolejne zwycięstwo i awans do finału wojewódzkiego!!!

Uczennice w składzie:  Agata Bielawiak, Agnieszka Świątek, Wiktoria Jankowiak, Julia Laube, Ewa Nowak, Natalia Świtalska, Zuzanna Myślińska, Adrianna Szeszuła, reprezentujące naszą szkołę w aerobiku grupowym odniosły kolejny sukces!
      Po zwycięstwie w Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego dziewczęta przystąpiły do następnego etapu rywalizacji w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem wystartowały w zawodach strefowych, będących de facto półfinałem wojewódzkim. Zawody odbyły się w Jarocinie. Tempo, dynamika i poprawność  wykonania elementów obowiązkowych układu zyskały uznanie sędziów , którzy przyznali naszej drużynie I miejsce. Tym samym „Batmanki” awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 6 kwietnia w poznańskiej Arenie.
      Finał Wojewódzki w Aerobiku Grupowym, to duże wyzwanie, trzymajmy więc kciuki za nasze dziewczyny!
                                                                                                                  Beata Czerska