Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

 

Piłkarze z Podgórnej Wicemistrzami Powiatu Poznańskiego 

 
      We wtorek 18.11.2014 roku w ZS nr 1 w Swarzędzu odbył się Turniej o Mistrzostwo Powiatu Poznańskiego w Piłce Nożnej Halowej. W zawodach wzięło udział 8 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Nasza reprezentacja uważana była za faworyta tych rozgrywek. Sukcesy z poprzednich lat, właściwy proces treningowy stosowany podczas zajęć sportowych w naszej szkole oraz wyniki meczów towarzyskich rozegranych w tym roku tylko potwierdzały tą opinię. Młodzi piłkarze przeszli jako jedyni przez eliminacje grupowe bez straty punktu, pokonując kolejno ZS nr 1 w Swarzędzu, ZS z Pobiedzisk i ZS  z Mosiny. Popis umiejętności nasi uczniowie zaprezentowali szczególnie w meczu z Pobiedziskami, gdzie po fantastycznej grze wygrali 11:0! W półfinale byliśmy świadkami czwartego zwycięstwa Podgórnej, tym razem z ZS z Puszczykowa. Chwila rozczarowania przyszła w finale, gdzie nie dopisało nam szczęście. Szybko strzelone przez gospodarzy dwie bramki miały decydujący wpływ na końcowy wynik. Mimo przewagi i imponującym dążeniu do remisu, starania naszych  piłkarzy nie przyniosły efektu i mecz zakończył się przegraną 1:2.
      Wielkie brawa dla reprezentantów ZS nr 2 w Swarzędzu za zaangażowanie, ambicje i przede wszystkim za poziom sportowy, który przyniósł naszym kibicom wiele radości i dumy.

Skład Reprezentacji ZS nr 2 w Swarzędzu w Piłce Nożnej:

Dariusz Nowak, Kamil Jędraszyk (1 bramka),Krystian Cieślak (3 bramki), Krystian Skórczyński (5 bramek), Jakub Skrodziuk(7 bramek), Paweł Kochański, Szymon Czarnecki, Mikołaj Nowak (1 bramka), Paweł Balcerowski (1 bramka), Dawid Chąpiński (1 bramka)
                                                                                                                   Błażej Jaworski

Scroll to Top
Skip to content