Mecz towarzyski w siatkówkę Nauczyciele-Uczniowie

Z inicjatywy społeczności uczniowskiej 16 października został rozegrany mecz siatkarski Nauczyciele & Uczniowie. Obie drużyny prezentowały wysoki poziom umiejętności oraz chęć i wielkie serce do walki.

Cele gry, takie jak popularyzacja siatkówki, podnoszenie sprawności ruchowej uczniów i nauczycieli, a ponad to wspólna integracja, z pewnością zostały osiągnięte. Zgodnie z założeniem… mecz siatkówki zakończył się niespotykanym wynikiem 2:2.

Sędzią głównym całego spotkania był absolwent naszej szkoły Arkadiusz  Ćwiertniak.

Przemysław Kałek 3b