Matura

Z przymrużeniem oka 😉

Kącik maturzysty.

Podpowiadamy, aby było Ci łatwiej:

Harmonogram egzaminów maturalnych 2021/2022

 

Deklaracja A – dla uczniów ostatnich klas i absolwentów liceum po roku 2005, termin składania: wstępna do 30 września 2021, ostateczna do 7 lutego 2022

 

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 20 sierpnia 2021 r. w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2021/2022-termin składania wniosków do 30.09.2021r.

 

Egzamin maturalny 2022r. terminy i składy:
Składy zespołów nadzorujących egzaminy pisemne 2022r. w Zespole Szkół nr 2 w Swarzędzu

 

Data

Przedmiot

godz. odprawy – zakończenia

 

Skład komisji

 

4 maja 2022

środa

Język polski

poziom podstawowy

godz.8.00 – 12.30

 

II komisja – oddzielna sala – nr 4

godz.8.00 – 12.30

 

 

Ewa Portala-Janik, Anna Waszkiewicz, Norbert Nogaj, Andrzej Jędrzejczak, Adam Nowak, Marta Michalak, Anna Śliwińska,

 

Olga Szczepaniak, Waldemar Markiewicz

 

5 maja 2022

czwartek

Matematyka

poziom podstawowy

godz.8.00 – 12.00

 

II komisja- oddzielna sala

godz. 8.00 – 12.00

 

 

Małgorzata Witkowska, Halina Pypno, Agnieszka Mostowy, Lucyna Musielak, Marcin Dziubich, Beata Czerska, Katarzyna Rezler

 

Oliwia Tomczak, Anna Śliwińska

6 maja 2022

piątek

 

 

 

 

Język angielski

poziom podstawowy

godz.8.00 – 11.30

sala gimnastyczna

 

II komisja – poz. podstawowy

– dostosowanie

godz.8.00 – 11.30

sala nr 3

 

III komisja – oddzielna sala nr 4

godz.8.00 – 11.30

sala nr 4

 

 

Olgierd Promiński, Hanna Kempka, Małgorzata Mielcarek, Piotr Borowiak, Katarzyna Prendka-Tuczyńska, Stanisław Polcyn, Agata Dziennik

 

 

Małgorzata Witkowska, Anna Łomot

 

 

 

 

Anna Wojcieszak, Agnieszka Gałązka-Kozłowska

 

 

9 maja 2022

poniedziałek

Język angielski

poziom rozszerzony

godz.8.00 – 12.15

sala gimnastyczna

 

II komisja – poz. rozsz.

– dostosowanie

godz.8.00 – 12.15

sala nr 3

 

III komisja –

Oddzielna sala

godz.8.00 – 12.15

sala nr 4

 

 

Agata Adamczak, Olga Szczepaniak, Lucyna Musielak, Adam Nowak, Oliwia Tomczak,  Agnieszka Gałązka-Kozłowska

 

 

 

Marcin Dziubich, Agata Dziennik

 

 

 

 

Małgorzata Witkowska, Anna Śliwińska

10 maja 2022

wtorek

j.polski – poz. rozsz.

godz.8.30 – 12.15

sala gimnastyczna

 

Stanisław Polcyn, Halina Pypno, Waldemar Markiewicz

 

 

11 maja 2022

środa

Matematyka

Poziom rozszerzony

Sala audiowizualna

godz.8.30 – 12.15

 

II komisja – sala nr 4

godz. 8.30 – 12.15

 

 

Małgorzata Witkowska, Anna Waszkiewicz, Katarzyna Rezler

 

 

Anna Wojcieszak, Anna Śliwińska

12 maja 2022

czwartek

 

Biologia

godz.8.30 – 12.15

sala gimnastyczna

 

Anna Wojcieszak, Adam Nowak, Agnieszka Gałązka-Kozłowska

12 maja 2022

czwartek

j.rosyjski

godz.13.30-17.00

 

Hanna Kempka, Józef Rainczuk

 

 

13 maja 2022

piątek

Wiedza o społeczeństwie –

poz. rozsz.

godz. 8.30-12.15

sala audiowizualna

 

Katarzyna Prendka-Tuczyńska, Olgierd Promiński, Józef Rainczuk

 

 

 

16 maja 2022

poniedziałek

Chemia

godz.8.30 – 12.15

sala audiowizualna

 

Piotr Piwczyk, Agata Adamczak, Violetta Krajewska

 

17 maja 2022

Wtorek

historia

godz. 8.30 – 12.15

sala audiowizualna

 

Małgorzata Witkowska, Halina Pypno, Dorota Polechońska

 

18 maja 2022

środa

geografia

godz.8.30 – 12.15

sala gimnastyczna

 

II komisja

godz.8.30 – 12.15

oddzielna sala

 

Agnieszka Mostowy, Małgorzata Mielcarek, Krystyna Puchlik

 

 

 

Oliwia Tomczak, Katarzyna Frąckiewicz

 

 

Egzamin maturalny ustny z j. angielskiego – 2 absolwentów –

19.05.2022 godz.9.00

 

  1. Natalia Sobecka

 

  1. Oliwia Palacz

 

Skład komisji – przewodnicząca Anna Waszkiewicz, Katarzyna Dziurkiewicz-Bajon

Matury pisemne-delegacje nauczycieli do Zespołu Szkół nr 1 w Swarzędzu

Godzina 9:00

Godzina 14:00

04.05.2022 – język polski pp – 3 nauczycieli

Urszula Jasiak – j.angielski

Monika Będziecha-Tischer – j.niemiecki

Barbara Świder – j.angielski

 

05.05. 2022 – matematyka pp – 3 nauczycieli

Mariola Wojs – j.polski

Piotr Piwczyk – historia

Przemysław Biedziak – historia

05.05. 2022 – historia muzyki – 1 nauczyciel

Agata Adamczak – geografia

 

06.05.2022 – język angielski pp – 3 nauczycieli

Ewa Portala-Janik – wych.fizyczne

Norbert Nogaj – wych.fizyczne

Marcin Biliński – wych. fizyczne

06.05.2022 – język rosyjski pp – 1 nauczyciel,

Marta Michalak – pedagog
                      – język niemiecki pp – 1 nauczyciel

Olgierd Promiński – matematyka

09.05.2022 – język angielski pr, pd – 3 nauczycieli:

Marta Michalak – pedagog

Norbert Nogaj – wych. fizyczne

Marcin Biliński – wych. fizyczne

 

10.05.2022 –  język polski pr – 1 nauczyciel

Urszula Jasiak – j.angielski

 

11.05.2022 – matematyka – pr – 2 nauczycieli:

Przemysław Biedziak – historia

Andrzej Jędrzejczak – religia

 

12.05.2022 – biologia – pr – 1 nauczyciel

Olgierd Promiński – matematyka

12.05.2022 – język rosyjski pr – 1 nauczyciel

Oliwia Tomczak – j.polski

13.05.2022 – wiedza o społeczeństwie  pr –  2 nauczycieli:

Marta Michalak – pedagog

Lucyna Musielak – biologia

13.05.2022 – język niemiecki pr – 1 nauczyciel:

Marcin Dziubich – historia

17.05.2022 –  historia pr – 2 nauczycieli:

Ewa Portala-Janik – wych. fizyczne

Beata Czerska – wych.fizyczne

 

18.05.2022 – geografia pr – 2 nauczycieli

Anna Wojcieszak – pedagog

Olga Szczepaniak – matematyka

 

19.05.2022 – fizyka pr –  2 nauczycieli

Monika Będziecha-Tischer – j.niemiecki

Andrzej Jędrzejczak – religia

19.05.2022 – historia sztuki – 1 nauczyciel

Adam Nowak – informatyka

 

20.05.2022 – informatyka pr – 2 nauczycieli

Przemysław Biedziak – historia

Norbert Nogaj – wych. fizyczne

 

 

Informacja dla maturzystów i członków komisji nadzorujących egzaminy o sposobie organizacji i przeprowadzenia egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2020/2021 z uwzględnieniem wytycznych przygotowanych przez CKE, MEN, GIS w związku z pandemią

Przewiń do góry
Skip to content