Matura 2017

 

Maj … czas matur

      4 maja (czwartek) o godz.9.00 w całym kraju, również w naszym liceum, rozpoczęły się pisemne egzaminy dojrzałości. W tym roku szkolnym przystąpili do niego absolwenci aż z 5 klas maturalnych. Tradycyjnie pierwszym pisemnym zdawanym przedmiotem był język polski, do którego przystąpiło 88 tegorocznych i ubiegłorocznych absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego.
5 maja (piątek) o godz. 9.00 odbyła się pisemna matura z matematyki na poziomie podstawowym, w której wzięło udział 103 absolwentów. Poziom rozszerzony odbędzie się 9 maja (wtorek).
8 maja (poniedziałek) o godz. 9.00 będzie pisemny egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym, w którym weźmie udział 91 absolwentów,  a o godz. 14.00 j.angielski na poziomie rozszerzonym, do którego przystąpi 42 uczniów.
      Pozostałe egzaminy pisemne i ustne zgodnie z przygotowanym szkolnym harmonogramem będą odbywały się przez cały miesiąc maj.
       Drodzy maturzyści!!! W imieniu dyrekcji, nauczycieli, koleżanek i kolegów z kl. I i II życzymy Wam powodzenia na maturze i połamania piór.
                                                                                                               W.Hoffmann

Scroll to Top
Skip to content