Licealiada

 

AEROBIK- złoto jest nasze!

      W ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, 2 marca w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Aerobiku Grupowym. W zawodach zmagali się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i  szkół ponadgimnazjalnych. Jury oceniało trudność układu, synchronizację ruchów, koordynację pracy rąk i nóg, prawidłowość wykonania elementów akrobatycznych i  siłowych, dobór muzyki, estetykę stroju czy też wrażenie artystyczne.
      Tytuł Mistrzyń Powiatu Poznańskiego w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobyła  drużyna II LO w Swarzędzu!!! Dziewczęta  zaprezentowały swój układ z wyjątkową dynamiką, dobrze wykonały trudne elementy siłowe, taneczne i akrobatyczne, a wszystko zakończyły efektowną piramidą. Widowiskowość występu podkreślały czarne stroje z logo kultowego Batmana i stosowny makijaż. Uczennice wywalczyły awans do Finału Rejonu Poznań Teren Wschód, który odbędzie się za trzy tygodnie w Jarocinie.
      Jesteśmy dumni  i życzymy naszym superbohaterkom- Batmankom kolejnych sukcesów! Podgórna, to nie Gotham, ale możemy się czuć bezpiecznie!!!

Skład drużyny: Agata Bielawiak, Agnieszka Świątek, Wiktoria Jankowiak, Julia Laube, Ewa Nowak, Natalia Świtalska, Zuzanna Myślińska, Adrianna Szeszuła.
                                                                                                                Beata Czerska

Przejdź do galerii zdjęć

Przewiń do góry

DRZWI
OTWARTE

24 kwietnia (sobota)
Szczegóły spotkania podamy bliżej terminu.

Skip to content