Licealiada

 

AEROBIK- złoto jest nasze!

      W ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, 2 marca w Mosinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Aerobiku Grupowym. W zawodach zmagali się uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i  szkół ponadgimnazjalnych. Jury oceniało trudność układu, synchronizację ruchów, koordynację pracy rąk i nóg, prawidłowość wykonania elementów akrobatycznych i  siłowych, dobór muzyki, estetykę stroju czy też wrażenie artystyczne.
      Tytuł Mistrzyń Powiatu Poznańskiego w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobyła  drużyna II LO w Swarzędzu!!! Dziewczęta  zaprezentowały swój układ z wyjątkową dynamiką, dobrze wykonały trudne elementy siłowe, taneczne i akrobatyczne, a wszystko zakończyły efektowną piramidą. Widowiskowość występu podkreślały czarne stroje z logo kultowego Batmana i stosowny makijaż. Uczennice wywalczyły awans do Finału Rejonu Poznań Teren Wschód, który odbędzie się za trzy tygodnie w Jarocinie.
      Jesteśmy dumni  i życzymy naszym superbohaterkom- Batmankom kolejnych sukcesów! Podgórna, to nie Gotham, ale możemy się czuć bezpiecznie!!!

Skład drużyny: Agata Bielawiak, Agnieszka Świątek, Wiktoria Jankowiak, Julia Laube, Ewa Nowak, Natalia Świtalska, Zuzanna Myślińska, Adrianna Szeszuła.
                                                                                                                Beata Czerska

Przejdź do galerii zdjęć

Scroll to Top
Skip to content