Konkurs plastyczny 2017

Konkurs plastyczny

      Zakończyła się II edycja Szkolnego Konkursu Plastycznego dla plastycznie utalentowanych uczniów naszej szkoły. Do wyboru były trzy tematy przedstawione dowolną techniką.
      I tak, po burzliwych obradach jury postanowiło przyznać nagrodę specjalną Hubertowi Kaszubie z klasy IIId za całokształt twórczości.
      I miejsce natomiast zajęła Magdalena Romul z klasy Ib z tematu „Wariacje na temat prac impresjonistów europejskich”, II i III miejsca nie przyznano.
      Z tematu „Idealna kopia znanego dzieła” I miejsce zajęła Natalia Kaczorowska z klasy IIa, II miejsce – Monika Stelmaszewska z klasy II b, nie przyznano III miejsca.
      Największą popularnością cieszył się temat „Postać FANTASY na motywach bohaterów książek, filmu, gry…” I miejsce zajęła Patrycja Olejnik z klasy Ib, II miesce Zofia Słupczyńska z klasy IIa, III miejsce ex aequo  Iga Wardach i Anna Kamińska z klasy IId, Agnieszka Waligóra z klasy Ib. Wyróżnienie przypadło  Bognie Kurczewskiej z klasy II d, a dyplom za udział otrzymali Alina Bugaj, Julia Drygała z klasy Ib i Emil Sędzikowski z klasy IId.
      Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na akademii kończącej rok szkolny. Gratulacje!
                                                                                                    Monika B.-Tischer

Scroll to Top
Skip to content