Klasa patronacka UE

 

Klasa Akademicka otrzymała indeksy

      Rozpoczął się pierwszy rok nauki  Klasy Akademickiej pod patronatem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Celem współpracy z UEP jest przybliżenie młodzieży licealnej problemów ekonomicznych oraz zaktywizowanie młodzieży do rozwijania własnych zainteresowań, doskonalenie warsztatu pracy pod kątem podejmowania nauki na wyższych uczelniach.
      Inauguracja Projektu „Klasa Akademicka” odbyła się 30 października 2014 r.  w Auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu,  gdzie nasi licealiści otrzymali indeksy – Karty Indywidualnych Osiągnięć Uczestnika Projektu „Klasa Akademicka”. Podczas pobytu, uczniowie zwiedzili uczelnię, spotkali się między innymi  z przedstawicielami Parlamentu Studenckiego, z Studenckimi Kołami Naukowymi oraz wysłuchali ciekawego wykładu inauguracyjnego pt. „Dyplomacja publiczna w marketingu terytorialnym” wygłoszonego przez dr Roberta Romanowskiego.
      Warto zaznaczyć, że jesteśmy jedną z pośród 11 szkół w województwie objętych patronatem Wydziału Zarządzania UEP, co stwarza nowe możliwości rozwoju dla naszych licealistów. Z zainteresowaniem czekamy na dalsze spotkania z wykładowcami.

                                                                                                                 Hanna Kempka

Scroll to Top
Skip to content