Klasa 3a (wych. prof. Urszula Jasiak)

Chómaniści – klasa złożona z 23 osobników różnych gatunków. W ich składzie jest dwadzieścia samic oraz trzech samców. Można ich spotkać dziko hasających przy sali numer trzy.

Weronika Górna – mondrus przywudcus – Osobnik czuwający nad ogrodem zoologicznym. Charakteryzuje się wielką mądrością i zdolnościami przywódczymi. Demoralizuje wszystkich w promieniu 1,5 m na lekcjach matematyki wydając bliżej nieokreślone dźwięki godowe.

Julia Malinowska – przywudcus gadajutcus – Zdolności do organizacji pozwoliły samicy zająć miejsce zastępujące Weronikę Górną podczas jej nieobecności. Gatunek z którego pochodzi charakteryzuje się silnymi rozmowami m.in. na języku polskim. Można podchodzić oraz dokarmiać ponieważ jest oswojona i przyjazna.

Konrad Hoppe – niemamus zegarkus skarbnikus – Silne uzależnienie od spania nie pozwala mu zjawiać się na lekcje na czas. Jest łagodny i dobrze wychowany, dlatego bez problemu można prowadzić go na smyczy. Skarbnikus oznacza, że Konrad włada całym budżetem klasy, mimo braku własnych chęci.

Julia Dulska – snapczatus paparatus – Tutaj potrzebna jest rozwaga w kontaktach, ponieważ w każdej chwili można trafić na snapa Julii nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Osobnik przyjazny i dobrze uczący się. Jej znak rozpoznawczy to telefon – strzeżcie się drapieżnych zdjęć!

Kasia Popielska – metalus itakwszyscyumrzemus – Wyróżniająca się na tle klasy samica posiada zdolność do konwersacji na różne tematy (zwłaszcza na religii). Słucha ciężkiej muzyki i nosi glany, którymi często grozi innym. Jej motto to itakwszyscyumrzemus, mimo to stanowi duszę zoo bez której jest nudno.

Zosia Słupczyńska – ołufkus – Osobnik posiadający wielki talent do rysowania. Dobrze się uczy i jest towarzyska. Zosia jest bardzo kreatywna, a jej długie włosy są niczym u Roszpunki. Można dokarmiać!

Natalia Tarka – mondrus – Wyróżnia się wielką wiedzą na wiele tematów. Nie trze ludzi na tarkach jak wskazuje nazwisko (chyba), a elementem rozpoznawczym jest dobry ubiór. Natalia jest osobnikiem spokojnym i wysportowanym.

Marta Skotarczak – ENEJus – Kolejna samica w ogrodzie zoologicznym to Marta. Reaguje na własne imię i nazwisko. Uwielbia zespół ENEJ i często śmieje się do łez. Radosna twarz to element szczególny.


Gosia Echaust – piegusiasty – Jak nazwa gatunku sugeruje – Gosia ma piękne piegi. Dusza towarzystwa dzielnie stawiająca czoła lekcjom matematyki. Samica jest zwierzęciem domowym pełnym uśmiechu.

Maja Soszyńska – MANSONowy – Maja to cicha woda, która brzegi rwie. Po uszy zakochana w dźwiękach wydawanych przez Marylina Mansona. Jasna cera i ciemna sierść na głowie sprawiają, że sama go przypomina. MANSONowy to doskonały towarzysz.

Agata Szatkowska – tenisus – Osobnik z twardą ręką do tenisa oraz najczęstsza ofiara snapczatusa paparatusa. Przejawia zdolności aktorskie. Elementem rozpoznawczym jest dziki śmiech z kawałów jej oprawcy.

Jagoda Wójcik – transgenderus – Samica wyglądająca bardziej męsko niż niektóre osobniki liceum. Reaguje dziko na Miley Cyrus, którą czci od dość dawna. Czarny humor towarzyszy jej każdego dnia. Jagoda jest jedną z ofiar demoralizacji przez Weronikę na matematyce.

Kuba Wieczorek – niewiemcosiedziejus – Kuba to stworzenie wymagające zamknięcia w klatce. Wyznaje Jagodyzm – religię opartą na czci transgenderusa. Posiada zdolności informatyczne. Na języku polskim jest szczególnie niewiemcosiedziejus.

Ola Kruszona – gitarus – Osobnik dziko hasający poza Swarzędzem. Potrafi swoimi kopytkami grać na gitarze oraz błysnąć śnieżnym uśmiechem. Kocha kolor czerwony i właśnie po tym możemy ją kojarzyć. Jeśli zobaczysz blondi w kolorze sygnalizacji świetlnej – to ona!

Misia Miedźwiecka – dzikus bieberus – Michalina pochodzi z gatunku dzikus bieberus, który charakteryzuje się uwielbieniem Justina Biebera. Urocza i uprzejma da się oswoić, jednak nie wolno jej trzymać w klatce, bo nie.


Weronika Jóźwiak – dobrus babus – Kolejna samica, która jest cichą wodą, jednak z pewnością potrafi brzegi rwać. Weronika jest dobrze wychowana i skromna. Może poszczycić się poczuciem humoru. Hasa wraz z Olą pod Swarzędzem.

Wiktoria Buttner – jednokierunkowus larry – Osobnik reagujący na nazwę One Direction, który posiada uspokajający głos. Jej atrybutem są perłowe kolczyki, a także szeroki uśmiech. Wiktorię można dokarmiać i głaskać, bo nie gryzie.

Oliwia Siennicka – snapus babus – Oliwia to nieodłączny element klasy IA. Można ją dostrzec w ostatnich ławkach pieczar (tzw. klas) podczas godów na snapie. Samica posiada zdolności do konwersacji, dlatego uznawana jest za przyjaznego osobnika.

Natalia Kaczorowska – rencznorobutkus – Kochająca dzieci Natalia uwielbia robótki ręczne. Posiada ciemną grzywę niczym lew, a także bardzo przyjazny ton głosu. Co najlepsze – ona chyba wcale się nie złości! Nigdy nie była widziana w stanie gotowości do rozszarpania ofiary.


Marika Gajewska – drugus blondinkus w klasus – Marika to bardzo ciekawy element naszego ogrodu zoologicznego. Posiada szeroki uśmiech i trzyma z przywudcus gadajutus, więc często zostaje wciągnięta w amok konwersacji. Marika to stworzonko przyjazne.

Bartek Basiński – historius duzo wiedzus – Samiec charakteryzujący się dużą wiedzą z historii. Bardzo aktywnie uczestniczy w lekcjach prezentując swoje stanowisko dzięki czemu zdobywa plusy. Bartek nie potrzebuje klatki, bo nie stwarza kłopotów.

Kasia Matuszewska – scooby dooby doo! gdzie jesteś? – Osobnik rzadko zjawiający się w szkole, jednak kiedy już jest to olśniewa swoim urokiem osobistym. Nie lubi, gdy ktoś mówi KASIA, ponieważ nie wie, czy chodzi o nią, czy o metalus itakwszyscyumrzemus.

Monika Szymaszek – humanus babus – Z pewnością najzdolniejsza humanistka w naszej klasie. Samica jest cicha, lecz posiada wiele zainteresowań które z powodzeniem rozwija.

Głównym przedstawicielem oraz władcą jest Urszula Jasiak – lwios grzywos – Samica wyrozumiała posiadająca zdolności przywódcze na najwyższym poziomie. Uwaga! Lwica ryczy tylko w sytuacjach poważnych.

 

 

 

 

Scroll to Top
Skip to content