Finał Wielkopolski w Piłce Nożnej

XVI LICEALIADA

Finał Wielkopolski w Piłce Nożnej  Szkół Ponadgimnazjalnych

Kalisz-29.04.2015

Po spektakularnych zwycięstwach w turnieju powiatowym i turnieju rejonowym piłkarze II Liceum Ogólnokształcącego ze Swarzędza wzięli udział w Finale Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej. Już sama obecność wśród najlepszych zespołów szkolnych naszego województwa to olbrzymi sukces. Mimo tego faktu reprezentanci swarzędzkiego ogólniaka jechali na finał z dużymi aspiracjami. Takie podejście przyniosło spektakularny sukces. Liceum z Podgórnej, które reprezentowało powiat poznański zdobyło trzecie miejsce. Zawodnicy otrzymali pamiątkowy puchar i brązowe medale. Kaptan naszego zespołu, Krystian Skórczyński, wywalczył z ośmioma bramkami tytuł króla strzelców turnieju finałowego.  To największy sukces piłkarzy w 20-letniej historii naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!!!

Grupa A

1-ZST TUREK

2-ZSOIZ KROBIA

3- II LO KALISZ